Gotowy i bezpiecznie zapakowany obraz wysyłamy firmą kurierską w ciągu 5-7 dni roboczych, plakat w kwadratowej tubie już w ciągu 3 dnich roboczych.  Każdy obraz jest wykonywany na indywidualne zamówienie, dlatego czas dostarczenia go do Waszych rąk jest nieco dłuższy. 

Naszym partnerem jest APACZKA.PL - wiodący operator logistyczny, współpracujący m.in. z dwoma najlepiej ocenianymi przewoźnikami na świecie - UPS i DHL, a także np. z polskim Pocztexem

Koszt dostawy - 15, 19, 26 lub 56 PLN -  jest zawsze podany po dodaniu obrazu do koszyka.

Przy jednokrotnym zakupie więcej niż 1obrazu proponujemy skorzystać z firmy Pocztex lub DHL. 

W firmie DHL wysyłka od 1 do 10 sztuk kosztuje 56 PLN.  W firmie Pocztex od 1 do 4 sztuk kosztuje 15 PLN, w DPD od 1 do 2 - 19 pln do.  

Koszt dostawy pojedynczego plakatu w tubie to 19 pln w firmie Patro Service

i 14,50  pln u przewoźnieka GEIS. 

Zapakowane osobno obrazy wysyłane są  w jednej paczce. Podobnie plakaty.

Prosimy również o sprawdzanie przesyłki w obecności kuriera i w razie zaistniałych uszkodzeń o spisanie protokołu niezgodności.

Należy też niezwłocznie skontaktować się z nami:

e-mail: kontakt@mixgallery.pl lub tel.: +48 502 377 962 

W przypadku, gdy kurier nie zastanie Państwa w domu, to pozostawi awizo z numerem przesyłki oraz numerem kontaktowym w celu umówienia kolejnej próby odbioru. 

    

 

Newsletter

Ładowanie...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij
facebook