Mixgallery jest dla tych, którzy szukają unikatowych i oryginalnych przedmiotów do swojego wnętrza.  
 
W Mixgallery znajdziecie obrazy na płótnie i plakaty, zaprojektowane przez nas dla osób, które kochają barwę, fakturę i wszelkie przejawy piękna ukrytego w obrazach. 
 
W mixgallery znajdziecie swój ulubiony kolor.  Zobaczycie, jak można go miksować z innymi kolorami, przedmiotami i stylami we wnętrzach.  Możecie obejrzeć  też nasze inspiracje.  Zostały stworzone z myślą o Was, aby służyć Wam pomocą w wyborze.
 
I najważnieje: Mixgallery to propozycja ze wszech miar oryginalna - znakomita większość zebranych tu obrazów powstała w naszych głowach.
Nie są to pliki z banków zdjęć - nie znajdziecie ich nigdzie indziej.
To nasze własne projekty, odpowiadające na potrzeby wnętrz w różnych stylach. Oprócz nich, znajdziecie tu także twórczo przez nas przetworzone stare ryciny, grafiki fotografie.

 

 
 
Pomysłodawcą i autorem mixgallery  jest Beata Nowaczyńska -  projektant wnętrz z wieloletnim doświadczeniem.  Teraz kieruje zgranym zespołem grafików,  którzy miksują  tradycyjne techniki malarskie ze sztuką cyfrową, tworząc nasze niepowtarzalne obrazy.
 
Wszystkie obrazy na płótnie i plakaty to najwyższej klasy wydruki artystyczne (tzw. giclee), wykonane na profesjonalnej drukarce EPSON STYLUS PRO 9900, wyposażonej w 11 kolorowych, ekologicznych atramentów pigmentowych. Drukujemy na
w100%  bawełnianym  płótnie  oraz na matowym papierze fotograficznym.
 
 
Zapraszamy do naszej galerii!
Zespół mixgallery.pl
 

Newsletter

Ładowanie...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij
facebook