Mixgallery jest tych, którzy szukają unikatowych i oryginalnych przedmiotów do swojego wnętrza.  
 
W Mixgallery znajdziecie obrazy na płótnie i plakaty, zaprojektowane przez nas dla tych, którzy kochają barwę, fakturę i wszelkie przejawy piękna ukrytego w obrazach. 
 
W mixgallery znajdziecie również swój ulubiony kolor.  Zobaczycie, jak można go miksować z innymi kolorami, przedmiotami i stylami we wnętrzach.  Możecie obejrzeć  też nasze inspiracje.  Zostały stworzone z myślą o Was, aby służyć Wam pomocą w wyborze.
 
I najważnieje: Mixgallery to propozycja ze wszech miar oryginalna - znakomita większość zebranych tu obrazów powstała w naszych głowach.
Nie są to pliki z banków zdjęć - nie znajdziecie ich nigdzie indziej.
To nasze własne projekty, odpowiadające na potrzeby wnętrz w różnych stylach. Oprócz nich, znajdziecie tu także twórczo przez nas przetworzone stare ryciny, grafiki fotografie.

 

 
 
Pomysłodawcą i autorem mixgallery  jest Beata Nowaczyńska -  projektant wnętrz z wieloletnim doświadczeniem.  Teraz kieruje zgranym zespołem grafików,  którzy miksują  tradycyjne techniki malarskie ze sztuką cyfrową, tworząc nasze niepowtarzalne obrazy.
 
Wszystkie nasze obrazy na płótnie to najwyższej klasy wydruki artystyczne (tzw. giclee), wykonane na profesjonalnej drukarce EPSON STYLUS PRO 9900, wyposażonej w 11 kolorowych, ekologicznych atramentów pigmentowych. Drukujemy na w 100%  bawełnianym  płótnie .
 
 
Zapraszamy do naszej galerii!
Zespół mixgallery.pl
 

Newsletter

Ładowanie...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij
facebook